fbpx  
Home » Новини » У Тернополі невідомий щасливчик виграв у лотерею мільйон гривень

У Тернополі невідомий щасливчик виграв у лотерею мільйон гривень

07.04.2019 13:13 Категорія: Новини

лотереяКупив квиток за 15 гривень і став мільйонером. Сама така щаслива історія сталася із жителем або гостем Тернополя.

Зокрема, 30 березня, у місті Тернопіль на фірмовому острівку «М.С.Л.», що розташований за адресою: вул. Генерала Мирона Тарнавського, 34, було придбано лотерейний білет №0374623, який став переможним.

Це трапилося завдяки тому, що у прямому ефірі першою з великого лототрону випала кулька з парним числом. За оновленими правилами гри «Лото-Забава», це гарантує обов’язковий розіграш призу розміром у 1 000 000 гривень у категорії «три горизонталі з двома пільговими підковками».

Розіграш відбувся 31 березня. Щоб придбати білет на мільйон, щасливчик витратив лише 15 гривень.

У Тернополі невідомий щасливчик виграв у лотерею мільйон гривень Reviewed by on . Купив квиток за 15 гривень і став мільйонером. Сама така щаслива історія сталася із жителем або гостем Тернополя. Зокрема, 30 березня, у місті Тернопіль на фірм Купив квиток за 15 гривень і став мільйонером. Сама така щаслива історія сталася із жителем або гостем Тернополя. Зокрема, 30 березня, у місті Тернопіль на фірм Rating: 0

Додати коментар

scroll to top