fbpx  
Home » Новини » У Тернополі майже 1700 виборців тимчасово змінили місце голосування

У Тернополі майже 1700 виборців тимчасово змінили місце голосування

21.04.2019 07:55 Категорія: Новини

вибориВ Україні тимчасово змінити місце голосування у другому турі виборів Президента виявили бажання майже 250 тисяч осіб.

У відділ ведення державного реєстру виборців ТМР із відповідними заявами звернулося близько 1700 осіб. Це єдине в обласному центрі місце, де можна було змінити місце голосування «не за пропискою».

—Для цього потрібно було також представити документи: копії паспортів, підтверджуючі документи про перебування в місті Тернополі та самі заяви. Після завершення робочого дня (17:15 год) 15 квітня ми лише опрацьовували отримані звернення, нових заяв вже не приймали, — розповідає виданню Тернополяни керівник відділу ведення державного реєстру виборців у Тернопільській міській раді Ірина Бурда.

 

У Тернополі майже 1700 виборців тимчасово змінили місце голосування Reviewed by on . В Україні тимчасово змінити місце голосування у другому турі виборів Президента виявили бажання майже 250 тисяч осіб. У відділ ведення державного реєстру виборц В Україні тимчасово змінити місце голосування у другому турі виборів Президента виявили бажання майже 250 тисяч осіб. У відділ ведення державного реєстру виборц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top