fbpx  
Home » Новини » У Тернополі хочуть створити міжнародний травма-центр

У Тернополі хочуть створити міжнародний травма-центр

16.04.2019 16:12 Категорія: Новини

лікарняУ Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського  відбулося підписання угоди про співпрацю з College of Remote and Offshore Medicine Foundation.

Цей договір був укладений між директором коледжу Ейвріком О’Келі та ректором ТДМУ – професором Михайлом Кордою.

Співпраця між двома навчальними закладами передбачається у декількох напрямках. Один з них – це імплементація на базі ТДМУ міжнародного сертифікованого курсу International Trauma Life Support від Американської асоціації кардіологів. Цей міжнародний курс включатиме всі стандарти надання допомоги травмованим пацієнтам на ранньому і догоспітальному етапах. Він буде корисним для громадян нашої країни і для студентів-іноземців, які навчаються в Україні.

Унікальність пропозиції полягає в тому, що на базі центру симуляційного навчання ТДМУ буде створено ICLS травма-центр, який за умови успішного проходження курсу має право видавати сертифікати міжнародного взірця.

У Тернополі хочуть створити міжнародний травма-центр Reviewed by on . У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського  відбулося підписання угоди про співпрацю з College of Remote and Offshore Medicine F У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського  відбулося підписання угоди про співпрацю з College of Remote and Offshore Medicine F Rating: 0

Додати коментар

scroll to top