fbpx  
Home » Новини » У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси

У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси

09.04.2019 12:53 Категорія: Новини

АТОТернопільським національним економічним університетом продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників АТО –  мешканців Тернопільського й Збаразького районів.

Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Усіх бажаючих просимо надіслати до 26  квітня 2019 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@tneu.edu.ua) такі дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові ;

- е-mail;

- мобільний телефон;

- прописка.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; 067-708-73-29.

У Тернополі бійців АТО запрошують на безкоштовні курси Reviewed by on . Тернопільським національним економічним університетом продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційни Тернопільським національним економічним університетом продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних  інформаційни Rating: 0

Додати коментар

scroll to top