fbpx  
Home » Новини » У Тернополі безробітні зацікавилися відкриттям власної справи

У Тернополі безробітні зацікавилися відкриттям власної справи

07.04.2019 17:17 Категорія: Новини

безробiтнi__вiдкриття_власноi_справи1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Досвідом розвитку власної бізнес-ідеї з учасниками клубу поділився керівник місцевого оздоровчого клубу Валерій Гелецький.

У свій час він зрозумів, що здорова людина набагато успішніша у житті, вона активно прагне до саморозвитку та реалізації своїх мрій, а, відповідно, і дбає про збереження здоров’я: фізичного, душевного, духовного…

«Люди часто роблять те, що шкодить їхньому організму, та головне – вчасно замислитись і почати діяти: правильно харчуватися, тримати тіло у чистоті, м’язам давати помірне навантаження, з оптимізмом дивитися на життя та майбутнє, бути в мирі з навколишніми» – зауважив Валерій.

У Тернополі безробітні зацікавилися відкриттям власної справи Reviewed by on . 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному ц 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному ц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top