fbpx  
Home » Новини » У тернопільському університеті обрали найкрасивішу студентку (фото)

У тернопільському університеті обрали найкрасивішу студентку (фото)

12.04.2019 17:01 Категорія: Новини

image001-10У Тернопільському драматичному театрі відбулася феєрія краси і грації – «СтудМіс ТДМУ – 2019», під час якої за головну корону змагалося 12 красунь.

Потрібно сказати, що дівчата доклали чимало зусиль для того, щоб підготуватися до участі у конкурсі. Репетиції у них відбувалися тричі на тиждень упродовж двох місяців та тривали не менше двох годин. Окрім того, вони відвідували тренування у спортзалі, також для них влаштовували різні майстер-класи.

Вміння дефіле, презентувати себе, власний стиль, інтелект і талант конкурсантки демонстрували під час п’яти виходів на сцену, зазначили у прес-службі навчального закладу.

Найцікавішим завжди є показ талантів красунь. Цього року глядачі мали можливість насолодитися танцем на полотнах в повітрі, гімнастичною постановкою зі стрічкою, танцем на пілоні, бальною хореограіією за мотивами фільму «Маска», українським народним танцем і виконанням відомого світового хіта, танцем за мотивами фільму «Малефісента», грою на роялі, бальним танцем, картинами в стилі квілінг, східним танцем, сучасною хореографією та комібнованою постановкою бального танцю.

Святковий настрій для глядачів створювали танцювальна студія «NewJect dance», Коля Капішон, музичні гурти «LaJam acoustic» і «TVORCHI».

За результатами всіх конкурсних завдань перемогу здобула Софія Копитчак. Першою віце-СтудМіс стала Майя Орлик, а другою віце-СтудМіс – Тетяна Махинка.

Номінацію «СтудМіс Посмішка» отримала Людмила Гагаловська, номінацію «СтудМіс Фото» – Соломія Лівак, у номінації «СтудМіс Модель» перемогла – Іванна Кошицька, у номінації «СтудМіс Грація» – Тетяна Горбаченко. «СтудМіс Ніжність» стала Лілія Радинська, «СтудМіс Старлайф» – Софія Копитчак, «СтудМіс Just One» – Марія Маринюк, «СтудМіс City Life» – Інна Мінчук, «СтудМіс Шарм» – Світлана Могильнікова, «СтудМіс Талант» – Вікторія Олійник, «СтудМіс інтернет-симпатій» – Софія Копитчак, «СтудМіс Глядацьких симпатій» – Тетяна Махинка.

image005-10

image009-7

image027

image025

image023-1

image029

image031

image011-5

image013-5

image041

image039

image035

image043

 

У тернопільському університеті обрали найкрасивішу студентку (фото) Reviewed by on . У Тернопільському драматичному театрі відбулася феєрія краси і грації – «СтудМіс ТДМУ – 2019», під час якої за головну корону змагалося 12 красунь. Потрібно ска У Тернопільському драматичному театрі відбулася феєрія краси і грації – «СтудМіс ТДМУ – 2019», під час якої за головну корону змагалося 12 красунь. Потрібно ска Rating: 0

Додати коментар

scroll to top