fbpx  
Home » Новини » У тернопільському музеї – унікальна колекція писанок

У тернопільському музеї – унікальна колекція писанок

23.04.2019 15:22 Категорія: Новини

колекцiя_писанокПонад 250 яскравих зразків української писанкизнаходятьсяна виставці “Великодні візерунки”, що триває в Тернопільському обласному художньому музеї.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У нашому музеї маємо багатющу колекцію писанок, одну із найбільших в Україні – понад 500 екземплярів, за якими можна вивчати давні звичаї та традиції нашого народу. На цьогорічній виставці презентуємо понад 250 писанок, які увібрали в себе етнографічний колорит різних куточків Тернопільщини та України. Серед них є унікальні писанки із страусинового, перепелиного яйця, дряпанки, мальованки, писанки, вирізьблені за допомогою мініатюрних інструментів, з бісеру, ниток, з дерева, аплікацій”, – розповів директор Тернопільському обласного художнього музею Ігор Дуда.

За його словами, в межах виставки “Великодні візерунки” до свята Воскресіння Христового в музеї щодня працюватимуть майстер-класи народних умільців, де відомі в Україні писанкарі навчатимуть охочих мистецтву створення писанок.

 

У тернопільському музеї – унікальна колекція писанок Reviewed by on . Понад 250 яскравих зразків української писанкизнаходятьсяна виставці "Великодні візерунки", що триває в Тернопільському обласному художньому музеї. Про це повід Понад 250 яскравих зразків української писанкизнаходятьсяна виставці "Великодні візерунки", що триває в Тернопільському обласному художньому музеї. Про це повід Rating: 0

Додати коментар

scroll to top