fbpx  
Home » Новини » У Тернопільській області п’ять сіл хочуть об’єднатися у громаду

У Тернопільській області п’ять сіл хочуть об’єднатися у громаду

23.04.2019 08:48 Категорія: Новини

отг-Консультанти Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України з консультаційною метою відвідали село Красне (Гусятинський район, Тернопільська область). На зустріч зібрались працівники Красненської, Вікнянської, Зеленянської, Калагарівської, Саджівецької сільських рад, громадські активісти та керівництво Гримайлівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Консультант з правових питань Максим Черкашин розповів про діяльність Асоціація міст України, Проект ПУЛЬС та презентував тему “Алгоритм та терміни добровільного об’єднання громад. Добровільне приєднання громад”. Учасників особливо цікавили переваги та недоліки створення власної громади та приєднання до уже діючої.

Тема для учасників виявилась вкрай актуальною, оскільки села Красне, Вікно, Зелене, Саджівці та Калагарівка згідно чинного Перспективного плану формування територій громад Тернопільської області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України, включені до складу Гримайлівської громади (яка утворена, діє, але ще не об’єднала всі передбачені населені пункти), проте мають намір створити власну ОТГ з центром у селі Вікно.

Консультант з бюджетних питань Татьяна Чурилова у своїй доповіді зробила наголос на фінансову спроможніть громади. “Перш ніж приймати будь-які рішення варто уважно провести розрахунки, які стосуються доходів та видатків майбутньої громади” – наголосила експерт.

Після презентацій та обговорень у будинку культури консультанти перейшли у Красненську сільську раду, де надали консультації працівникам місцевої ради.

 

У Тернопільській області п’ять сіл хочуть об’єднатися у громаду Reviewed by on . Консультанти Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України з консультаційною метою відвідали село Красне (Гусятинський район, Тернопільська област Консультанти Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України з консультаційною метою відвідали село Красне (Гусятинський район, Тернопільська област Rating: 0

Додати коментар

scroll to top