fbpx  
Home » Новини » У селі на Тернопільщині функціонує успішне підприємство (фото)

У селі на Тернопільщині функціонує успішне підприємство (фото)

19.04.2019 09:37 Категорія: Новини

підприємство (2)Розвиток підприємництва у Тернопільській області дозволяє покращити стан обласної економіки. Зокрема, у Бережанському районі з 2015 року функціонує 641 суб’єкт господарювання.

Одним із таких є Підвисоцький завод будматеріалів. Тут виробляють вапно та вапнякову продукцію, яка користується попитом у багатьох областях України. Він спеціалізується на виготовленні вапняної та вапнякової продукції. Підприємство – також успішний платник податків у Тернопільській області.

Зауважимо, що на підприємстві постійно проводяться роботи щодо модернізації виробничого обладнання. Зокрема у 2018 році проведено капітальний ремонт випалювальної зони, що забезпечило автоматизацію загрузки та підвищило якість готової продукції.

підприємство

підприємство

У селі на Тернопільщині функціонує успішне підприємство (фото) Reviewed by on . Розвиток підприємництва у Тернопільській області дозволяє покращити стан обласної економіки. Зокрема, у Бережанському районі з 2015 року функціонує 641 суб'єкт Розвиток підприємництва у Тернопільській області дозволяє покращити стан обласної економіки. Зокрема, у Бережанському районі з 2015 року функціонує 641 суб'єкт Rating: 0

Додати коментар

scroll to top