Home » Новини » У ще одній громаді на Тернопільщині запрацював ЦНАП (фото)

У ще одній громаді на Тернопільщині запрацював ЦНАП (фото)

01.04.2019 09:43 Категорія: Новини

цнап великі дедеркали (3)ЦНАП у форматі «Прозорий офіс», де будуть надаватися ще й соціальні послуги, відкрили у Великодедеркальській ОТГ Шумського району. Це, підкреслимо, вже другий ЦНАП у такому форматі – перший відкрили у Великогаївській ОТГ.

У центрі надання адміністративних послуг у Великих Дедеркалах є віддалене робоче місце працівника центру зайнятості, державного реєстратора, управління юстиції, пенсійного фонду. Тут, як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, надаватимуть майже 150 адмінпослуг, 43 з них – соціального спрямування. Серед них – державна допомога при народженні дитини, надання субсидій, грошової компенсації.

На створення цього ЦНАПу виділили більше 5,5 млн. грн., з яких 4,8 млн. грн. – це кошти державного бюджету по лінії мінсоцполітики.

Додамо, що в області уже здійснюють діяльність 28 центрів надання адміністративних послуг, з них 8 – в ОТГ. До кінця поточного року на Тернопільщині буде створено ще 5 ЦНАП, зокрема, 3 у рамках проекту Мінсоцполітики «Прозорий офіс».

цнап великі дедеркали (2)

цнап великі дедеркали (6)

цнап великі дедеркали (4)

цнап великі дедеркали (5)

У ще одній громаді на Тернопільщині запрацював ЦНАП (фото) Reviewed by on . ЦНАП у форматі «Прозорий офіс», де будуть надаватися ще й соціальні послуги, відкрили у Великодедеркальській ОТГ Шумського району. Це, підкреслимо, вже другий Ц ЦНАП у форматі «Прозорий офіс», де будуть надаватися ще й соціальні послуги, відкрили у Великодедеркальській ОТГ Шумського району. Це, підкреслимо, вже другий Ц Rating: 0

Додати коментар

scroll to top