fbpx  
Home » Новини » У ПТУ на Тернопільщині створять два навчально-практичні центри за майже 11 млн. грн.

У ПТУ на Тернопільщині створять два навчально-практичні центри за майже 11 млн. грн.

17.04.2019 08:55 Категорія: Новини

7bfc5ac05fbd025e5a88533d507d3470Учні професійно-технічних училищ у Тернопільській області працюватимуть із сучасною технікою та матеріалами.

Так, цього року у двох ПТУ планують відкрити два навчально-практичні центри. Йдеться, зокрема, про Шумське професійно-технічне училище. Там відкриють НПЦ за професійним напрямком «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з орієнтовною вартістю обладнання 10,5 млн. гривень.

А Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука отримає сучасний навчально-практичний центр за спеціальністю «Слюсар-ремонтник. Слюсар-інструментальник. Слюсар з механоскладальних робіт. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» з орієнтовною вартістю обладнання 266 тис гривень.

Відзначимо, що загалом на2019 рік держава виділила 50 млн. гривень на модернізацію закладів профосвіти. За ці кошти на базі 45 профтехів створять навчально-практичні центри (НПЦ за 6 професіями.

У ПТУ на Тернопільщині створять два навчально-практичні центри за майже 11 млн. грн. Reviewed by on . Учні професійно-технічних училищ у Тернопільській області працюватимуть із сучасною технікою та матеріалами. Так, цього року у двох ПТУ планують відкрити два на Учні професійно-технічних училищ у Тернопільській області працюватимуть із сучасною технікою та матеріалами. Так, цього року у двох ПТУ планують відкрити два на Rating: 0

Додати коментар

scroll to top