fbpx  
Home » Новини » У парку «Топільче» ремонтують пішохідні алеї та місток (фото)

У парку «Топільче» ремонтують пішохідні алеї та місток (фото)

04.04.2019 16:09 Категорія: Новини

Топільче ремонт (12)У гідропарку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідної зони (так званої «Білої алеї») на суму близько 450 тис. грн.

Також, як повідомили у міській раді, наразі ведуться роботи з капітального ремонту сходів поруч із входом у “Зоокуток” з облаштуванням пандусу та з’їзду для велосипедистів.

Впродовж року у гідропарку також заплановано відремонтувати мостові конструкції  (три містки), на ремонтні роботи яких з міського бюджету передбачено близько 330 тис. грн.

До слова, нещодавно у парку завершилася реконструкція сходів,  що ведуть до вул. Миру, з облаштуванням пандусу, перил та оновленим панно. Капітальний ремонт сходів тривав від початку весни до кінця 2018 року.  А також, впродовж минулого року, у парку проведено капітальний ремонт пішохідної зони від центральної алеї до “Зоокутка” і навколо нього, та оновлено освітлення у даній частині парку.

Топільче ремонт

Топільче ремонт (5)

Топільче ремонт (8)

Топільче ремонт (3)

Топільче ремонт (4)

Топільче ремонт (9)

Топільче ремонт (10)

Топільче ремонт (11)

Топільче ремонт (2)

У парку «Топільче» ремонтують пішохідні алеї та місток (фото) Reviewed by on . У гідропарку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідної зони (так званої «Білої алеї») на суму близько 450 тис. грн. Також, як повідомили у міській рад У гідропарку «Топільче» розпочався капітальний ремонт пішохідної зони (так званої «Білої алеї») на суму близько 450 тис. грн. Також, як повідомили у міській рад Rating: 0

Додати коментар

scroll to top