fbpx  
Home » Новини » У місті на Тернопільщині відбувся грандіозний флешмоб (фото)

У місті на Тернопільщині відбувся грандіозний флешмоб (фото)

22.04.2019 15:23 Категорія: Новини

1ophtvIPNP6Hg2PYSTIcYC3ElYVkYvA3Uu792ZE2Близько 400 велосипедистів – співробітників компаній, приватних і бюджетних організацій та установ взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу», який організувала Чортківська міська рада.

На площі Героїв Євромайдану для велосипедистів Чорткова міська рада організувала корисний сніданок, ранкову каву, конкурси та невеликий велопробіг центральними вулицями міста.

«Дуже дякую всім, хто відгукнувся! Велосипедний рух у Чорткові повинен розвиватись! Чортків обов’язково стане містом для пішоходів та велосипедистів, тому ми створюватимемо ще більше велодоріжок та велопарковок! Такі флешмоби повинні заохочувати все більше людей надавати перевагу велосипеду замість авто чи маршрутки, бо це здорово, екологічно і весело» – звернувся до учасників флешмобу міський голова Володимир Шматько.

Масштаби флешмобу вражали, адже практично вся площа міста була заповнена велосипедистами. Офіційно зареєструвались 33 колективи бюджетних та приватних установ. «Родзинкою» флешмобу стало проведення двох відкритих конкурсів на «Найстильніший велосипедний look (образ)» та «Найчисельнішу корпоративну команду».

Найстильніше та найоригінальніше одягнених чортківчан обирали гуртом за гучністю оплесків. Претендентів на звання наймоднішого велосипедиста було аж 15, тож голосування проходило у декілька етапів. У результаті визначили двох переможців. Ними стали вчитель ЗОШ №5 Надія Мацейків та учень 5-А класу СШІ ім. Р.Ільяшенка №3 Юрій Мартинюк.

«Стиляги» отримали у подарунок відзнаку, якісну дорожню подушку, а також найкращі помічники велосипедиста – наколінники та налокітники.
Найбільшу корпоративну команду, що приїхала на велосипеді, визначали за відсотковим відношенням від загальної кількості працівників. Переможців обирали у трьох категоріях.

Отож, категорія «Бюджетні установи міста»: 1 – ЗОШ №5; 2 – ДНЗ №7; 3 – Міська музична школа.

Категорія «Державні установи»: 1 – Чортківська міська рада, котра віддала перемогу футболістам-юніорам ФСК «Кристал» із СШІ ім. Р.Ільяшенка №3; 2 – Чортківська районна державна адміністрація; 3 – Управління соціального захисту населення РДА.

Категорія «Інші установи»: 1 – велоклуб «Cadence»; 2 – відділення «Ощадбанк»; 3 – ЧКЕП ТНЕУ.

Колективи, котрі здобули перші місця у своїх категоріях, за кошти бюджету міста отримають велопарковки на 10 місць поруч зі своїми установами та вело майстерню. Другі місця – велопарковки на 10 місць, а треті – паркову на 5 місць.

Флешмоб завершився спільним велопробігом центральними вулицями міста – через вул. Подільку, Т.Шевченка та трьома колами по площі Героїв Євромайдану.

8ByyS1UPPTo0FB4neV30kqqZeB40klGhogjfzX0R

cy5myjvjbLudLxK5fTsm1At2HbAZ1q9W2Ve12Tgp

JIi24pJLcCYh9uaqRaYxbIUnlPEi6IVHW1zblGFi

x04sbisSBXjJVLA44PaOSmSv5cLHJRjedNQJbSlD

To6py9PzuR4IokWzqOmekwwuqLZJgWw0ws712g40

KRZvOTG4cF8kRmEm7nkEVJVXH3MiKx1gEtmLl6Tx

jwA6xYuDb4KOdeOVcC2mRUVHveyfoHvnVOKB2JKa

252cdb5987d6d0167a0df97149d3af55-wide-big

У місті на Тернопільщині відбувся грандіозний флешмоб (фото) Reviewed by on . Близько 400 велосипедистів - співробітників компаній, приватних і бюджетних організацій та установ взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу», який організ Близько 400 велосипедистів - співробітників компаній, приватних і бюджетних організацій та установ взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу», який організ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top