fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині збудують нове підприємство і відпочинковий комплекс

У громаді на Тернопільщині збудують нове підприємство і відпочинковий комплекс

03.04.2019 12:02 Категорія: Новини

відпочинковий комплексВелика громада може ефективніше спланувати роботу. Також у порівнянні із малими громадами – має більше ресурсів, які вони можуть акумулювати для вирішення проблем комплексно, а не частинами. У цьому переконаний голова Зборівської об’єднаної громади Руслан Максимів.

Так, зараз у Зборові є багато планів та ідей, які при цьому є можливість втілити у життя. Зокрема, у місті є два вітрогенератори. Планують встановити ще шість, на один із яких уже готова документація.

«Зараз ми ще готуємо земельну ділянку на аукціон – це сімейно-відпочинковий комплекс, де буде побудовано басейн, тенісні корти, куди люди зможуть приїхати і відпочити, – каже Руслан Максимів, – На території нашої громади будується птахозабійний цех на 240 робочих місць. Він запрацює найближчим часом. Звичайно, ми зацікавлені у тому, щоб було якомога більше бізнесу, працевлаштованих людей, адже це додаткові надходження у наш бюджет».

У громаді на Тернопільщині збудують нове підприємство і відпочинковий комплекс Reviewed by on . Велика громада може ефективніше спланувати роботу. Також у порівнянні із малими громадами – має більше ресурсів, які вони можуть акумулювати для вирішення пробл Велика громада може ефективніше спланувати роботу. Також у порівнянні із малими громадами – має більше ресурсів, які вони можуть акумулювати для вирішення пробл Rating: 0

Додати коментар

scroll to top