fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині розпочали добру ініціативу

У громаді на Тернопільщині розпочали добру ініціативу

09.04.2019 11:12 Категорія: Новини

допомогаШумська міська рада розпочинає соціальну ініціативу: благодійний збір дитячих речей.

Дана  акція полягає у зборі вживаних речей для малозабезпечених сімей та сімей у складних життєвих обставинах шляхом встановлення контейнерів.

«Наближаються великодні свята, багато хто здійснює весняне прибирання у своїх будинках та хоче поділитися вживаними речами. На території міської ради (перший поверх) встановлений контейнер, куди можна принести дитячий одяг та взуття, дитячі книги та іграшки, крім м’яких», – зазначили у громаді.

Вимоги до усіх речей: у гарному стані чистий одяг та взуття упакувати у пакети; дитячі іграшки та книги без дефектів. Зібрані речі працівники міської ради пересортують відповідно потреб та передадуть у дитячі садочки, НВК та потребуючим сім’ям громади.

«Якщо у Вас є дитячі речі, однак викинути їх шкода, будемо вдячні за долучення до акції.Потрібно лише залишити необхідні речі у спеціальному контейнері. Сподіваємось, що жителі громади, завзято та енергійно віднесуться до цієї ідеї та долучаться до збору», – кажуть у міській раді.

У громаді на Тернопільщині розпочали добру ініціативу Reviewed by on . Шумська міська рада розпочинає соціальну ініціативу: благодійний збір дитячих речей. Дана  акція полягає у зборі вживаних речей для малозабезпечених сімей та сі Шумська міська рада розпочинає соціальну ініціативу: благодійний збір дитячих речей. Дана  акція полягає у зборі вживаних речей для малозабезпечених сімей та сі Rating: 0

Додати коментар

scroll to top