fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині інвестор з Італії збудує розважальний центр

У громаді на Тернопільщині інвестор з Італії збудує розважальний центр

05.04.2019 08:42 Категорія: Новини

інвестор розваж центрІталійський інвестор із занедбаного універмагу робить розважальний центр в селі Баворів Великогаївської сільської ОТГ на Тернопільщині.

У селі живе лише 700 людей, що є певним ризиком для цієї ідеї, проте інвестор вірить і перспективність села та громади загалом.

“Громада мені допомагає у всьому, оформити документи чи взяти певні дозволи. Все працює навіть дистанційно, коли я в Італії. Податки менші як в Італії, мені приємно їх платити. Бо я бачу перспективу, я впевнений, що мої гроші не йдуть комусь в кишеню, а їх використовують на розвиток села”, – зауважив італійський інвестор Сальваторе Калізе.

Детальніше – у сюжеті UA перший.

У громаді на Тернопільщині інвестор з Італії збудує розважальний центр Reviewed by on . Італійський інвестор із занедбаного універмагу робить розважальний центр в селі Баворів Великогаївської сільської ОТГ на Тернопільщині. У селі живе лише 700 люд Італійський інвестор із занедбаного універмагу робить розважальний центр в селі Баворів Великогаївської сільської ОТГ на Тернопільщині. У селі живе лише 700 люд Rating: 0

Додати коментар

scroll to top