fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині до Великодня відремонтують 20 місцевих доріг (фото)

У громаді на Тернопільщині до Великодня відремонтують 20 місцевих доріг (фото)

18.04.2019 14:34 Категорія: Новини

DSC_0789-2-1024x683У березні цього року розпочато ремонт місцевих доріг у Теребовлянській ОТГ. Йдеться про малі проекти вартістю до 200 тисяч з вкладенням асфальту на частині дорожнього полотна вулиці.

Першочергово міська рада працює на продовження уже розпочатих минулоріч доріг – на вулицях: Садики, Галицька, Навроцького (у Теребовлі), Малівська (с.Застіноче), Джерельна (с.Острівець). Також уже відремонтовані частково вулиці Центральна та Підстінка (с.Гумниська), Чайковського, Вавілова, Народицька, Залізняка, Сонячна (у Теребовлі). На черзі – Могильниця. Як зазначили у міській раді, там планують заасфальтувати частину дороги до місцевих церков, розташованих поряд.

За словами міського голови, якщо сприятиме погода та не буде інших вагомих перешкод – до Великодня асфальт буде на 20-ти ділянках місцевих доріг Теребовлянської ОТГ.

чайковськеогго

садики

Народицька

садики галицька

У громаді на Тернопільщині до Великодня відремонтують 20 місцевих доріг (фото) Reviewed by on . У березні цього року розпочато ремонт місцевих доріг у Теребовлянській ОТГ. Йдеться про малі проекти вартістю до 200 тисяч з вкладенням асфальту на частині доро У березні цього року розпочато ремонт місцевих доріг у Теребовлянській ОТГ. Йдеться про малі проекти вартістю до 200 тисяч з вкладенням асфальту на частині доро Rating: 0

Додати коментар

scroll to top