fbpx  
Home » Новини » У Чорткові оновили «розумні лавки» (фото)

У Чорткові оновили «розумні лавки» (фото)

06.04.2019 14:15 Категорія: Новини

Розумнi_лавки_(5)Відтепер на спинках двох «розумних лавок», що на площі Героїв Євромайдану у Чорткові, розміщуватиметься інформація про шкоду відпрацьованих батарейок та енергозберігаючих ламп, а також дані про місцезнаходження спеціальних контейнерів для їх утилізації.

Нагадаємо, 26 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття smart-лавок у Чорткові. Це стало можливим завдяки спільному проекту ГО «Ініціатива» та Чортківської міської ради, а також субгрантовому проекту «EE-Community» «Зарядись інформацією», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом за сприяння Асоціації «Енергоефективні міста України» .

Дані «розумні лавки», як зазначили у прес-службі мерії, корисні як для місцевих жителів, так і для туристів, студентів, оскільки центральна площа є публічним простором, де проходить активне соціальне життя, забезпечуючи їм доступ до інформації, спілкування та можливістю зарядки гаджетів від сонячних панелей.

Розумнi_лавки_(2)

Розумнi_лавки_(3)

У Чорткові оновили «розумні лавки» (фото) Reviewed by on . Відтепер на спинках двох «розумних лавок», що на площі Героїв Євромайдану у Чорткові, розміщуватиметься інформація про шкоду відпрацьованих батарейок та енергоз Відтепер на спинках двох «розумних лавок», що на площі Героїв Євромайдану у Чорткові, розміщуватиметься інформація про шкоду відпрацьованих батарейок та енергоз Rating: 0

Додати коментар

scroll to top