fbpx  
Home » Новини » У Бучацькому районі знайшли 2 фури сміття із Львівської області (фото)

У Бучацькому районі знайшли 2 фури сміття із Львівської області (фото)

29.04.2019 11:45 Категорія: Новини

сміття (7)До Бучацької районної державної адміністрації надійшло звернення від голови Озерянської сільської ради про те, що в ніч на 24 квітня на територію сільської ради було завезено 2 фури сміття.

Постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами, яка забезпечує роботу з питань належного санітарно-екологічного стану населених пунктів району, на чолі із першим заступником голови районної державної адміністрації Богданом Бейком здійснила виїзд на територію Озерянської сільської ради з метою обстеження та фотофіксації.

Під час обстеження виявлено, що серед побутових відходів є магазині чеки, зошити з Львівських магазинів та навчальних закладів.

За результатами обстеження складено акт, який буде направлено у відповідні органи для реагування в межах законодавства.

сміття (6)

сміття (5)

сміття (4)

сміття (3)

сміття (2)

сміття

У Бучацькому районі знайшли 2 фури сміття із Львівської області (фото) Reviewed by on . До Бучацької районної державної адміністрації надійшло звернення від голови Озерянської сільської ради про те, що в ніч на 24 квітня на територію сільської ради До Бучацької районної державної адміністрації надійшло звернення від голови Озерянської сільської ради про те, що в ніч на 24 квітня на територію сільської ради Rating: 0

Додати коментар

scroll to top