fbpx  
Home » Новини » Тернополянин купив першу європейську «Tesla Model 3»

Тернополянин купив першу європейську «Tesla Model 3»

16.04.2019 14:32 Категорія: Новини

теслаTesla Club Ukraine привіз в Україну першу офіційну Tesla Model 3 європейської версії. Електрокар замовив автовласник з Тернополя.

Седан, який прибув до нашої  країни – це модифікація Long Range. Така Model 3 оснащується батареєю об`ємом  75 кВт*год, має повний привід та може проїхати на одному заряді більше 500 км. Розгін до «сотні» при цьому становить 5,1 сек, повідомляють у Tesla Club Ukraine.

За інформацією сайту, замовникові Tesla Model 3 обійшлася у 48 118 євро. Відзначається, що за такі гроші – це «найдинамічніша та найавтономніша серед електромобілів машина у світі».

Також повідомляється, що Model 3 є найбільш затребуваним електрокаром Tesla в Україні. Тільки в Києві на автомобіль у різних комплектаціях очікують близько 100 клієнтів.

Тернополянин купив першу європейську «Tesla Model 3» Reviewed by on . Tesla Club Ukraine привіз в Україну першу офіційну Tesla Model 3 європейської версії. Електрокар замовив автовласник з Тернополя. Седан, який прибув до нашої  к Tesla Club Ukraine привіз в Україну першу офіційну Tesla Model 3 європейської версії. Електрокар замовив автовласник з Тернополя. Седан, який прибув до нашої  к Rating: 0

Додати коментар

scroll to top