fbpx  
Home » Новини » Тернопільські волейболісти – переможці чемпіонату України (фото)

Тернопільські волейболісти – переможці чемпіонату України (фото)

09.04.2019 16:06 Категорія: Новини

Тернопiл_с_кi_волейболiстиПершість у фінальному турі чемпіонату України з волейболу “Дитяча ліга” серед юнаків 2004 р.н., що проходив у спортивному комплексі ТНЕУ, здобула команда КП Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» (тренери Семотюк Назар, Туркула Михайло, Гаврилюк Роман).

За результатами змагань, як повідомили у міській раді Тернопіоля, «срібло» виборола команда ДЮСШ “Юність” з Білої Церкви Київської обл, а почесне третє місце посіли волейболісти Київського спортивного ліцею-інтернату.

Тернопільські спортсмени також стали переможцями у номінаціях: кращий гравець MVP – Бойко Євген, кращий центральний блокуючий – Шельвах Владислав та кращий ліберо – Мамчур Назар.

Тернопільські волейболісти – переможці чемпіонату України (фото) Reviewed by on . Першість у фінальному турі чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2004 р.н., що проходив у спортивному комплексі ТНЕУ, здобула команда КП Тер Першість у фінальному турі чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2004 р.н., що проходив у спортивному комплексі ТНЕУ, здобула команда КП Тер Rating: 0

Додати коментар

scroll to top