fbpx  
Home » Новини » Тернопільські учні підготували пасхальні гостинці для воїнів (фото)

Тернопільські учні підготували пасхальні гостинці для воїнів (фото)

27.04.2019 12:20 Категорія: Новини

пасхальні гостинці (3)Передвеликодня акція «Христос воскрес – Воскресне Україна!» відбулася у Тернопільській загальноосвітній школі № 18. Учні навчального закладу напередодні пасхального свята розмалювали писанки, пряники, оздобили паски.

«Я часто долучаюся до таких акцій. Всією школою підготували великодні смаколики, написали вітальні листівки. Це все робиться для воїнів, які захищають нашу країну, ми їм дуже вдячні. Вони герої і заслуговують, щоб ми їх максимально підтримували», – каже учениця ЗОШ №18 Надія.

– Цьогоріч захисникам України передаємо на передову близько ста пасочок та 700 писанок, – розповідає директор ЗОШ № 18 Руслан Заброцький. – Підростаюче покоління повинно усвідомлювати, що таке народні традиції, що таке доброта, що ми повинні підтримувати людей, яким не вистачає домашнього затишку і тепла. Долучилася до цієї акції традиційно уся школа.

На захід до учнів завітали військові. Великодні смаколики, оздоблені дітками, волонтери передадуть воїнам, які служать на сході.

пасхальні гостинці (2)

пасхальні гостинці

Тернопільські учні підготували пасхальні гостинці для воїнів (фото) Reviewed by on . Передвеликодня акція «Христос воскрес – Воскресне Україна!» відбулася у Тернопільській загальноосвітній школі № 18. Учні навчального закладу напередодні пасхаль Передвеликодня акція «Христос воскрес – Воскресне Україна!» відбулася у Тернопільській загальноосвітній школі № 18. Учні навчального закладу напередодні пасхаль Rating: 0

Додати коментар

scroll to top