fbpx  
Home » Новини » Тернопільські священики відреагували на заяву Зеленського про легалізацію марихуани і проституції (відео)

Тернопільські священики відреагували на заяву Зеленського про легалізацію марихуани і проституції (відео)

19.04.2019 16:08 Категорія: Новини

ЗеленськийКандидат у Президенти України Володимир Зеленський у інтерв’ю журналістам РБК-Україна розповів, що підтримує легалізацію медичної марихуани, проституції та грального бізнесу (див. з 57 хв).

На цю заяву відреагували сященики Тернопільщини, пише За Збручем. Вони розповіли, що ставлення церкви до наркотиків чи до легалізації проституції однозначне: це – гріх.

Наркотики, які б вони не були, – це залежність. Така ж ситуація із курінням чи алкоголем. Будь-яка пристрасть з точки зору церкви – це гріх, який відводить нас від законів і заповідей Господніх», – каже о. Олексій, канцлер Тернопільської єпархії ПЦУ.

«Інститут сім’ї потребує захисту не тільки з точки зору християнської, а й державної. Бо це питання є питанням національної та духовної безпеки українського народу. Людина не товар. Її не можна купити або продати. А що стосується реалізації людської статевості, то вона може реалізовуватися виключно в подружжі», – наголошує о. Роман Демуш, священик УГКЦ.

 

Тернопільські священики відреагували на заяву Зеленського про легалізацію марихуани і проституції (відео) Reviewed by on . Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський у інтерв'ю журналістам РБК-Україна розповів, що підтримує легалізацію медичної марихуани, проституції та грал Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський у інтерв'ю журналістам РБК-Україна розповів, що підтримує легалізацію медичної марихуани, проституції та грал Rating: 0

Додати коментар

scroll to top