fbpx  
Home » Новини » Тернопільські спортсмени отримали відзнаки міської ради

Тернопільські спортсмени отримали відзнаки міської ради

28.04.2019 09:11 Категорія: Новини

Юні спортсмени з Тернополя отримали нагороди від міськрадиОчільник Тернополя Сергій Надал нагородив  грамотами та сертифікатами тернопільських спортсменів, вихованців КП «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», за їхні високі спортивні досягнення та чергові нагороди для нашого міста.

Зокрема, Почесною грамотою та сертифікатом нагороджено кандидата в  майстри  спорту України з плавання Діану Протоковську, яка на зимовому xемпіонаті України  з плавання серед юнаків  2006-2007р.н., що проходив у м. Львові, здобула дві золоті медалі на дистанції 100 м на спині та 50 м на спині, і срібну медаль – на дистанції 200 м на спині, зазначили у прес-службі міської ради.

Очільник Тернополя нагородив також майстра спорту України з плавання - Сергія Лисобея,  який на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юніорів та молоді, що проходив у м Дніпрі, здобув золоту медаль на дистанції 50 м. на спині та срібну – на дистанціях 50 м вільним стилем та  50 м на спині, виконавши норматив майстра спорту України.

Спортсменів до змагань готували тренери Мазур Світлана та Антонишин Катерина.

Юні спортсмени з Тернополя отримали нагороди від міськради (2)

Юні спортсмени з Тернополя отримали нагороди від міськради (3)

Тернопільські спортсмени отримали відзнаки міської ради Reviewed by on . Очільник Тернополя Сергій Надал нагородив  грамотами та сертифікатами тернопільських спортсменів, вихованців КП «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», Очільник Тернополя Сергій Надал нагородив  грамотами та сертифікатами тернопільських спортсменів, вихованців КП «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1», Rating: 0

Додати коментар

scroll to top