fbpx  
Home » Новини » Тернопільські архітектори зробили сенсаційне відкриття (відео)

Тернопільські архітектори зробили сенсаційне відкриття (відео)

25.04.2019 17:03 Категорія: Новини

церкваОдна з візитівок Тернополя і найдавніша культова споруда у місті – церква Різдва Христового. Мало хто з тернополян знає, що на її місці стояла дерев’яна церква, знана як Середня. Вона згоріла наприкінці 16 століття. Кам’яну споруду будували 6 років, починаючи з липня 1602 року. Однак з того часу церква зазнала руйнувань та реконструкцій. Сучасний вигляд церква набула з 1936 року.

Зараз будівля потребує реставрації та заміни покрівлі. Вже розроблена документація на початок робіт.

Проектну документацію реставраційних робіт розробляла архітектурна майстерня Юрія Вербовецького. Під час ретельного дослідження архітектори зробили сенсаційне відкриття. Вcередині церкви вони виявили частину в’їздної брами Кам’янецької. Вона тепер складова тернопільського храму.

У середині церкви керівник архітектурної майстерні Юрій Вербовецький показує різницю у кладці стін. Юрій Вербовецький припускає, що це найдавніша в’їзна брама Тернополя. Дотепер її вважали цілковито зруйнованою.

Юрій Вербовецький вважає, це відкриття потребує досліджень та додаткових наукових обґрунтувань. Якщо припущення підтвердять науковці, Тернопільська церква Різдва Христового стане й туристичною Меккою, інформує ternopil1.tv.

 

Тернопільські архітектори зробили сенсаційне відкриття (відео) Reviewed by on . Одна з візитівок Тернополя і найдавніша культова споруда у місті - церква Різдва Христового. Мало хто з тернополян знає, що на її місці стояла дерев'яна церква, Одна з візитівок Тернополя і найдавніша культова споруда у місті - церква Різдва Христового. Мало хто з тернополян знає, що на її місці стояла дерев'яна церква, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top