fbpx  
Home » Новини » Священики з Тернопільщини передали бійцям нове авто (фото)

Священики з Тернопільщини передали бійцям нове авто (фото)

05.04.2019 16:06 Категорія: Новини 1 коментар

архиeпархiя_передала_позашляховик_(3)Автомобіль марки LandRoverfreelander було доставлено в зону ООС та передано у користування ЗСУ. Акт передачі відбувся під час духовної місії священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Володимира Топоровського, о. Михайла Живчака і семінариста Святослава Гриника.

Як повідомили у прес-службі архиєпархії, отці відвідують місця дислокації військових батальйону “Тернопіль” та інші локації в околицях Луганської області, щоб у Великий Піст, напередодні великого празника Воскресіння Господнього духовно підтримати бійців, уділити Святу Тайну Сповіді і Святого Причастя та передати захисникам України матеріальну допомогу, яку пожертвували вірні УГКЦ Тернопільщини.

«Складаємо щиру подяку від наших мужніх воїнів-героїв високопреосвященомуархиєпископу і митрополиту Василію за матеріальну, духовну та фінансову підтримку для добра нашого українського війська, – пише у своєму дописі в мережі Facebook о. Володимир Топоровський. – Окремі слова подяки за продукти, ліки та різні потрібні тут речі, для духовенства та вірних нашої архиєпархії. Пам’ять про українського воїна, не тільки на великі свята, але в звичайні будні дні, для наших хлопців це вже найбільше свято».

архиeпархiя_передала_позашляховик_(5)

архиeпархiя_передала_позашляховик_(4)архиeпархiя_передала_позашляховик_(2)

архиeпархiя_передала_позашляховик

Священики з Тернопільщини передали бійцям нове авто (фото) Reviewed by on . Автомобіль марки LandRoverfreelander було доставлено в зону ООС та передано у користування ЗСУ. Акт передачі відбувся під час духовної місії священиків Тернопіл Автомобіль марки LandRoverfreelander було доставлено в зону ООС та передано у користування ЗСУ. Акт передачі відбувся під час духовної місії священиків Тернопіл Rating: 0

Коментарі (1)

Додати коментар

scroll to top