fbpx  
Home » Новини » Спортсмен з Тернопільщини вперше отримав високе визнання Національного олімпійського комітету

Спортсмен з Тернопільщини вперше отримав високе визнання Національного олімпійського комітету

08.04.2019 12:11 Категорія: Новини

ПідручнийНаціональний олімпійський комітет України визнав чемпіона світу з біатлону Дмитра Підручного найкращим спортсменом першого весняного місяця. Старшого тренера чоловічої збірної України з біатлону Юрая Санітру названо найкращим тренером березня.

Високого визнання Олімпійського комітету талановитий спортсмен отримав завдяки фантастичному досягненню на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді. В гонці переслідування Дмитро вперше в історії України здобув золоту медаль світової першості серед чоловіків.

Відзначимо, для Дмитра це перше високе визнання НОК. Зазначимо, що його біатлоніст отримав завдяки фантастичному досягненню на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді. У гонці переслідування Дмитро вперше в історії України отримав золоту медаль світової першості серед чоловіків.

Спортсмен з Тернопільщини вперше отримав високе визнання Національного олімпійського комітету Reviewed by on . Національний олімпійський комітет України визнав чемпіона світу з біатлону Дмитра Підручного найкращим спортсменом першого весняного місяця. Старшого тренера чо Національний олімпійський комітет України визнав чемпіона світу з біатлону Дмитра Підручного найкращим спортсменом першого весняного місяця. Старшого тренера чо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top