fbpx  
Home » Новини » Скільки релігійних громад на Тернопільщині вже перейшли до Православної церкви України?

Скільки релігійних громад на Тернопільщині вже перейшли до Православної церкви України?

23.04.2019 12:04 Категорія: Новини

церкваПідписано офіційні статути трьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Потуторів, Кордишів та Мирне на Шумщині. Загалом до ПЦУ приєдналися уже 26 релігійних громад.

У свою чергу владика Нестор зазначив, що перехід цих громад до православної церкви України не тільки зміцнює нашу церкву, а й зміцнює Українську державу. Тому що люди, які роблять кроки від російського ярма духовного чи політичного до незалежної держави, бачать підтримку їхніх прагнень з боку нашої влади.

Водночас, за словами отця Василя Гнатіва, настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці у селі Кордишів і храму Архестратига Михаїла у селі Мирове, підписання статутів релігійних організації лише скріплює віру у те, що ми йде правильним шляхом!

Скільки релігійних громад на Тернопільщині вже перейшли до Православної церкви України? Reviewed by on . Підписано офіційні статути трьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Потуторів, Кордишів та Мирне на Шумщині. Загало Підписано офіційні статути трьох релігійних організацій, які приєдналися до православної церкви України. Це села Потуторів, Кордишів та Мирне на Шумщині. Загало Rating: 0

Додати коментар

scroll to top