fbpx  
Home » Новини » Ще одну школу у Чорткові чекають оновлення

Ще одну школу у Чорткові чекають оновлення

08.04.2019 15:21 Категорія: Новини

вiкна_школаВ Чортківській СШІ №3 спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка розпочались роботи по заміні старих вікон на енергоефективні металопластикові.

27 віконних конструкцій із трикамерним склопакетом встановили в харчовому блоці спортивної школи-інтернату №3, інформує міська рада. Також там замінили старі двері, які з’єднують будівлю їдальні із гуртожитком. Загалом, на ремонтні роботи по заміні вікон у школі з коштів міського бюджету виділено 288 тис. грн. Нові пластикові конструкції мають високий рівень герметичності, запобігають виникненню протягів та утримують тепло, що сприяє енергозбереженню.

Також у планах заміна покрівлі їдальні та капітальний ремонт в робочих приміщеннях харчоблоку. За словами начальниці управління освіти, молоді та спорту Людмили Поліщук, це необхідні заходи, бо саме в цій частині будівлі умови слід покращити якнайшвидше.

вiкна_школа_(4)

вiкна_школа_(2)

вiкна_школа_(3)

Ще одну школу у Чорткові чекають оновлення Reviewed by on . В Чортківській СШІ №3 спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка розпочались роботи по заміні старих вікон на енергоефективні металопластикові. 27 віко В Чортківській СШІ №3 спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка розпочались роботи по заміні старих вікон на енергоефективні металопластикові. 27 віко Rating: 0

Додати коментар

scroll to top