fbpx  
Home » Новини » Райлікарні на Тернопільщині куплять сучасне медобладнання за 5 млн. гривень

Райлікарні на Тернопільщині куплять сучасне медобладнання за 5 млн. гривень

23.04.2019 11:15 Категорія: Новини

пересувний рентгенТеребовляська центральна районна лікарня отримає сучасний пересувний рентген. Його придбають за державні кошти. Про це повідомив головний лікар Михайло Никеруй.

Він також зазначив, що фінансовий вклад з боку держави за останні роки у лікарню дуже великий.

«Я, як керівник центральної районної лікарні, відчув зміни на краще особисто. У 2018 році році 2 млн. 483 тис. грн. було виділено з Державного фонду регіонального розвитку на капітальний ремонт з утеплення фасадів, заміни частини покрівлі, частини вікон на металопластикові в центральному корпусі Теребовлянської центральної районної лікарні.

А вже у поточному році за державні кошти ( 5 млн. 100 тис. грн.) у медичний заклад буде закуплено мобільну рентгенсистему типу С дуга».

Зазначимо, що нове обладнання дозволить проводити дослідження в ортопедії та травматології, урології та гінекології. До комплектації увійдуть мобільна рентген система типу С-дуга, робоча станція, два комплекти рентгензахисного одягу та стіл операційний з гідромеханічним приводом.

Райлікарні на Тернопільщині куплять сучасне медобладнання за 5 млн. гривень Reviewed by on . Теребовляська центральна районна лікарня отримає сучасний пересувний рентген. Його придбають за державні кошти. Про це повідомив головний лікар Михайло Никеруй. Теребовляська центральна районна лікарня отримає сучасний пересувний рентген. Його придбають за державні кошти. Про це повідомив головний лікар Михайло Никеруй. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top