fbpx  
Home » Економіка » П’ять тисяч сімей з Тернопільщини можуть отримати по 1700 гривень

П’ять тисяч сімей з Тернопільщини можуть отримати по 1700 гривень

17.04.2019 15:23 Категорія: Економіка Новини

сімяБлизько п’яти тисяч родин на Тернопільщині виховує трьох і більше дітей до шести років. Такі сім’ї мають право на виплати у розмірі 1700 гривень, – повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.

Щоб отримати гроші, треба підготувати пакет документів.

Жителька Збаразького району Ольга Костюк виховує п’ятеро дітей. Жінка втішена новою урядовою постановою. «Ці гроші зараз дуже потрібні моїй родині. Думаю, тепер зможу трохи більше дозволити своїм дітям. Навіть, якщо це пов’язано з виборами, крім позитиву нема що сказати. Хочеться сподіватися, що ця ініціатива діятиме і далі».

Фінансову допомогу багатодітні родини отримуватимуть від місяця звернення, – зазначив За Збручем Вадим Боярський.  Відтак охочим скористатися урядовою соціальною ініціативою радять не зволікати. Поки що на Тернопільщині зафіксовано близько 800 заяв.

«Заяви потрібно подавати особисто до місцевого управління соціального захисту населення. Окрім заяви, ще необхідно ряд інших документів, зокрема посвідчення про багатодітну сім’ю, копії свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційні коди. Гроші отримуватиме один з батьків, що постійно проживає з дитиною. Їх нараховуватимуть на банківську карту або через Укрпошту», – додав Вадим Боярський.

Нагадаємо, у Кабміні вирішили виплачувати кошти багатодітним родинам від початку квітня.

 

П’ять тисяч сімей з Тернопільщини можуть отримати по 1700 гривень Reviewed by on . Близько п’яти тисяч родин на Тернопільщині виховує трьох і більше дітей до шести років. Такі сім’ї мають право на виплати у розмірі 1700 гривень, – повідомив ди Близько п’яти тисяч родин на Тернопільщині виховує трьох і більше дітей до шести років. Такі сім’ї мають право на виплати у розмірі 1700 гривень, – повідомив ди Rating: 0

Додати коментар

scroll to top