Home » ­ » Прем’єр-міністр похвалив громаду з Тернопільщини

Прем’єр-міністр похвалив громаду з Тернопільщини

08.04.2019 08:47 Категорія: ­ Влада Новини

гройсман (2)Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив успіхи Байковецької громади, що у Тернопільській області.

Очільник Уряду, зокрема, зазначив, що громада утворилась ще в 2015 році. Усі ці роки з місцевого бюджету виділяли кошти на інфраструктуру: відновлення доріг, вуличне освітлення, ремонт у лікарнях та школах. Тут відкрили першу в Україні сільську автоматизовану обсерваторію, де школярі можуть досліджувати далекі галактики.

«Інвестори побудувати в Байківцях завод, що виробляє кабельні мережі для Volkswagen, Golf, Audi. Сьогодні цей завод є одним з найбільших роботодавців і донорів у громаді.

Крім того, в ОТГ працює офіційний представник американської компанії Wood-Mizer — компанія MOST-Україна, що виробляє та обслуговує деревообробні інструменти.

У 2016 році у Байковецькій ОТГ відкрили поліцейську станцію. Створили амбулаторію сімейної медицини, де можна отримати консультацію чи направлення до іншої лікарні. Тепер за першою допомогою не обов’язково їхати до обласного центру. Сам е тому децентралізацію називають однією з найуспішніших реформ в Україні», – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр похвалив громаду з Тернопільщини Reviewed by on . Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив успіхи Байковецької громади, що у Тернопільській області. Очільник Уряду, зокрема, зазначив, що громада утв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив успіхи Байковецької громади, що у Тернопільській області. Очільник Уряду, зокрема, зазначив, що громада утв Rating: 0

Додати коментар

scroll to top