fbpx  
Home » Влада » Представники ОТГ Тернопільщини беруть участь у найбільшому в Європі Конгресі місцевого самоврядування

Представники ОТГ Тернопільщини беруть участь у найбільшому в Європі Конгресі місцевого самоврядування

09.04.2019 09:36 Категорія: Влада Новини

найбільший в Європі Конгрес місцевого самоврядуванняУ Кракові вп’яте триває найбільший у Європі Конгрес місцевого самоврядування. Цьогоріч у заході беруть участь представники органів місцевого самоврядування, регіональні еліти, державні чиновники, керівники підприємств, громадські організації, журналісти з усієї Європи. Україна представлена на Конгресі чисельною делегацією.

Представники Тернопільщини також доєдналися до заходу. Зокрема, Тернопільську область на Конгресі представляють: виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак та консультант Тернопільського РВ АМУ Максим Черкашин, консультант з питань комунікації Ксенія Кара, міський голова Ланівцецької ОТГ Роман Казновецький , міський голова Шумської ОТГ Володимир Плетюк, сільський голова Новосільської ОТГ Ілько Стахурський.

Дуже різноманітна програма Конгресу складається з тематичних напрямків: фінанси, суспільство, інновації, економіка, політика, навколишнє середовище, сектори туризму та сучасної сфери послуг.

Протягом двох днів учасники Конгресу разом будуть визначати, яким є «місто, приязне для мешканців», як розвивати туризм в регіонах з багатою історичною спадщиною, як боротися зі смогом та як із успіхом вести «срібну політику» (політику щодо літніх людей).

Гасло форуму: «Самоврядування – разом в майбутнє».

найбільший в Європі Конгрес місцевого самоврядування (3)

найбільший в Європі Конгрес місцевого самоврядування (2)

Представники ОТГ Тернопільщини беруть участь у найбільшому в Європі Конгресі місцевого самоврядування Reviewed by on . У Кракові вп’яте триває найбільший у Європі Конгрес місцевого самоврядування. Цьогоріч у заході беруть участь представники органів місцевого самоврядування, рег У Кракові вп’яте триває найбільший у Європі Конгрес місцевого самоврядування. Цьогоріч у заході беруть участь представники органів місцевого самоврядування, рег Rating: 0

Додати коментар

scroll to top