fbpx  
Home » Новини » Позитивні результати медичної реформи у Тернопільській області (відео)

Позитивні результати медичної реформи у Тернопільській області (відео)

18.04.2019 10:28 Категорія: Новини

медицинаОновлено амбулаторій і фельдшерско-акушерских пунктів на суму 28 мільйонів гривень, підписано понад 700 тис. декларацій із сімейними лікарями, а також мільйонні суми від держави на сільську медицину: на будівництво амбулаторій тв. нові автомобілі швидкої допомоги.

Усе це і не тільки – позитивні результати медичної реформи у Тернопільської області, яку ініціювало керівництво держави. За це період видатки на охорону здоров’я зросли в рази. Лише на первинну ланку у 2017-2018 роках у Тернопільській області скеровано 266 мільйонів гривень,

Окрім того, вдалося досягти ще однієї мети – дати гідну заробітну плату лікарю, який працює. Так, у Тернопільській області існують зразки центрів сімейної медицини, де лікарі загальної практики мають абсолютно нове забезпечення і, якщо раніше отримували 6 тис. грн. заробітної плати, сьогодні вже отримують 16-25 тис. грн., а помічники сімейного лікаря – від 9 тис. грн.

Додамо, що медична реформа передбачає і доступність послуг для громадян. Тому Тернопільська обласна рада здійснила перші кроки до започаткування страхової медицини в регіоні – прийняла рішення про виділення коштів (п’ять мільйонів гривень) на забезпечення полісами добровільного медичного страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я комунальної власності Тернопільської обласної ради.

«Якщо говорити мовою цифр, то за 1800 грн. в рік застрахований пацієнт при потребі зможе отримати  медичних послуг на суму 100 тис. грн..», – розповів голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Звичайно, ще багато роботи попереду, але те, що вже зроблено, на сьогодні є великим проривом вперед!

Позитивні результати медичної реформи у Тернопільській області (відео) Reviewed by on . Оновлено амбулаторій і фельдшерско-акушерских пунктів на суму 28 мільйонів гривень, підписано понад 700 тис. декларацій із сімейними лікарями, а також мільйонні Оновлено амбулаторій і фельдшерско-акушерских пунктів на суму 28 мільйонів гривень, підписано понад 700 тис. декларацій із сімейними лікарями, а також мільйонні Rating: 0

Додати коментар

scroll to top