fbpx  
Home » Новини » Породіллі Тернопільщини отримають «пакунки малюка» на майже 40 млн.грн.

Породіллі Тернопільщини отримають «пакунки малюка» на майже 40 млн.грн.

05.04.2019 15:15 Категорія: Новини

пакунок малюкаУ 2019 році у Тернопільській області породіллі продовжуватимуть отримувати «пакунки малюка».При цьому із лютого перелік речей в бейбі-боксі - розширений та відповідає середньостатистичному показнику потреб матері, яка народила дитину.

Додамо, що цього річ заплановано надати допомогу від держави у вигляді «пакунок малюка»8735 сім’ям. Такі дані зібрані відповідно до показників народжуваності в області за минулий рік і з урахуванням тенденцій народжуваності, кількості жінок, які перебувають на обліку по вагітності в жіночих консультаціях Тернопілля.

Загальна вартість бейбі-боксів – близько 40 млн. гривень.

Нагадаємо, їх новонародженим малюкам почали видавати з вересня 2018 року. Батьки отримують пакунок у пологовому будинку або після повернення додому.У минулому році такі пакунки отримали 2 738 родин із Тернопільської області.

Породіллі Тернопільщини отримають «пакунки малюка» на майже 40 млн.грн. Reviewed by on . У 2019 році у Тернопільській області породіллі продовжуватимуть отримувати «пакунки малюка».При цьому із лютого перелік речей в бейбі-боксі - розширений та відп У 2019 році у Тернопільській області породіллі продовжуватимуть отримувати «пакунки малюка».При цьому із лютого перелік речей в бейбі-боксі - розширений та відп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top