fbpx  
Home » Новини » Обласні фракції «Батьківщини» та «Свободи» не підтримали звернення АТОвців на сесії облради

Обласні фракції «Батьківщини» та «Свободи» не підтримали звернення АТОвців на сесії облради

16.04.2019 15:31 Категорія: Новини

одаВ Тернопільській обласній раді триває ІІ-ге пленарне засідання ХІ-ї сесії.

Традиційно засідання розпочали із звернень, які підготували представники патріотичних організацій краю.

Зокрема, ветерани АТО та члени інших ГО проукраїнського спрямування висловили свою беззаперечну підтримку діючій владі, закликали депутатів не здавати Україну, забезпечити її стабільний розвиток і європейське майбутнє. Активісти занепокоєні найважливішим питанням, яке сьогодні стоїть перед народом, – збереження нації. Патріоти просили у депутатів не дати окупантам знищити державу й те, чого їм, за підтримки діючого керівництва держави, вдалося вибороти.
Вони закликали не вестися на маніпуляції й не підтримувати комедійного героя із телевізійних шоу.

Варто зауважити, представники громадських організацій, які протягом останніх років не одноразово проявили свою стійкість на Сході, нічого не вимагали у народних обранців, а лише закликали їх бути разом із українським народом.

На жаль, депутати облради не дослухалися до думки патріотів. Члени фракцій «Батьківщини» та «Свободи» вкотре показали, що думка громади їм чужа…

Така позиція, мабуть, очевидна, адже головний «батькіщинівець» Тернопілля відверто агітує за «ЗЕкоманду» у соцмережі.

7DCD3CEC-B4DE-41C3-A9BD-CC80824E221D

E468ECB0-1582-4E85-8B48-18A75E757902

Більше того, з неофіційних джерел стало відомо, що Василь Деревляний наказав своїм партійцям не приходити на сесію й не виконувати своїх прямих обов`язків перед громадою. Тому на засідання прийшов лише він та ще один працівник апарату облради – депутат Михайло Пінь.

Обласні фракції «Батьківщини» та «Свободи» не підтримали звернення АТОвців на сесії облради Reviewed by on . В Тернопільській обласній раді триває ІІ-ге пленарне засідання ХІ-ї сесії. Традиційно засідання розпочали із звернень, які підготували представники патріотичних В Тернопільській обласній раді триває ІІ-ге пленарне засідання ХІ-ї сесії. Традиційно засідання розпочали із звернень, які підготували представники патріотичних Rating: 0

Додати коментар

scroll to top