fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанки (фото)

На Тернопільщині в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанки (фото)

10.04.2019 13:02 Категорія: Новини

в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанкиОдним із головних завдань пенітенціарної служби – залучення до співпраці якомога більше споживачів. Цього вимагають відповідні регіональна і загальнодержавні програми. Сьогодні в тюрмах Тернопільщини розвинуте швейне, металообробне, будівельне та деревообробне виробництво, виготовляють тут товари народного вжитку.

Державне підприємство Збаразької виправної колонії (№ 63) виготовляє і надає послуги промислового характеру з пошиття форменого одягу, костюмів і комбінезонів робочих, халатів, підшлемників, сигнальних жилетів, одягу утепленого, камуфльованого, медичного, спецодягу, постільної білизни, рушників, скатертин столових, рукавиць робочих різних видів та іншої швейної продукції. Пошиття здійснюється як з власної сировини, так і з сировини замовника.

Серед основних напрямків діяльності підприємства Копичинської виправної колонії (№112) є металообробка, деревообробка, каменепереробка, виробництво бетонних виробів, налагоджено виробництво якісних, естетичних, доступних за ціною виробів, які можуть встановлюватися на дитячих та спортивних майданчиках, у садах, парках та скверах, біля житлових будинків: це вироби для спортивних майданчиків, спортивні майданчики в комплексі, лавка кована, гойдалка, альтанка металева, альтанка дерев`яна, стіл з лавками, мангал, ящик для сміття, кована огорожа, гаражні ворота, млинок декоративний, тощо.

Майстерня Чортківської установи виконання покарань (№26) виготовляє на замовлення вироби з натуральної деревини. Продукція підприємств якісна, конкурентоспроможна і неодноразово відзначалася дипломами на регіональних і всеукраїнських виставках.

в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанки (3)

в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанки (2)

На Тернопільщині в’язні шиють одяг, роблять лавки і альтанки (фото) Reviewed by on . Одним із головних завдань пенітенціарної служби – залучення до співпраці якомога більше споживачів. Цього вимагають відповідні регіональна і загальнодержавні пр Одним із головних завдань пенітенціарної служби – залучення до співпраці якомога більше споживачів. Цього вимагають відповідні регіональна і загальнодержавні пр Rating: 0

Додати коментар

scroll to top