fbpx  
Home » Економіка » На Тернопільщині в одній з ОТГ доходи зросли у майже 7 разів

На Тернопільщині в одній з ОТГ доходи зросли у майже 7 разів

02.04.2019 13:10 Категорія: Економіка Новини

бюджетЛідерство Тернопільщини в створенні ОТГ вкотре відмітив Прем’єр-міністр. Цього разу наголосив на зростанні доходів місцевих бюджетів.

З менш, ніж 7 млн.грн. у 2015 р. до 44 млн.грн у 2018 р. зросли доходи Шумської ОТГ. Загалом, за словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, доходи місцевих бюджетів внаслідок децентралізації зросли в 3-5 разів. Такі цифри є підтвердженням того, що цю реформу таки необхідно було проводити, інформує УНІАН.

“Приємно, що Тернопільщина одразу стала лідером з впровадження цієї реформи. Ви показали всій країні, що цим шляхом потрібно йти і ми можемо отримати якісний результат. Але це лише перші паростки, ми навіть ще не вийшли на половину з тих результатів, які дасть ця реформа. Соціальні стандарти і якість послуг будуть зростати. Результати вже є, але їх треба помножувати”, – сказав Володимир Гройсман.

При цьому додав, що реформа децентралізації спрямована на цілковиту заміну попередньої системи управління.

“Раніше просто ні у кого не вистачало сміливості віддати повноваження на місця”, – констатував Прем’єр-міністр.

На Тернопільщині в одній з ОТГ доходи зросли у майже 7 разів Reviewed by on . Лідерство Тернопільщини в створенні ОТГ вкотре відмітив Прем'єр-міністр. Цього разу наголосив на зростанні доходів місцевих бюджетів. З менш, ніж 7 млн.грн. у 2 Лідерство Тернопільщини в створенні ОТГ вкотре відмітив Прем'єр-міністр. Цього разу наголосив на зростанні доходів місцевих бюджетів. З менш, ніж 7 млн.грн. у 2 Rating: 0

Додати коментар

scroll to top