Home » ­ » На Тернопільщині оновили рекордну кількість дорожнього покриття

На Тернопільщині оновили рекордну кількість дорожнього покриття

12.04.2019 08:48 Категорія: ­ Новини

дорога ремотн 2За всю історію незалежності України на дороги, особливо регіонального значення, не виділяли достатньо коштів. Але останнім часом ситуація почала змінюватись. Уряд чи не вперше надав питанням розвитку та ремонту вітчизняних автошляхів першорядної ваги.

Суха статистика: за період з 2005 по 2015 відремонтували 7500 км доріг. Найбільша частина була реконструйована під час підготовки до Євро-2012. Тоді як за останні три роки в Україні відремонтовано та збудовано близько 7000 км доріг.

Реформа в дії. Приклад Тернопільщини

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області є яскравим прикладом того, як системні реформи змінюють традиційно неефективні процеси. Найперше, що сталося внаслідок змін – відмова від концепції “ямкових ремонтів”. Сьогодні такі ремонти здійснюються виключно в критичних ситуаціях під час нинішнього перехідного періоду. Основний напрям діяльності сьогодні – це будівництво та капітальний ремонт доріг, які не потребуватимуть регулярного латання. Це амбітна, але цілком досяжна мета.

Тернопільщина, як пише biz.liga.net, належить до топ-5 областей за обсягами та темпами здійснення робіт на дорогах державного та міжнародного значення. Минулого року, в Тернопільській області оновили 98 км дорожнього покриття – це рекордний показник.

Одне з найбільших досягнень тернопільської Служби автомобільних доріг – ремонт траси Тернопіль – Підволочиськ. Важливим напрямком роботи став ремонт північної частини об’їзної дороги Тернополя, яка входить до транснаціонального коридору GO highway. Також вона поєднує популярні автошляхи Тернопіль – Львів та Тернопіль – Кременець, якими щодня проходить велика кількість автотранспорту.

До капітального ремонту, кількість машин, що користуються цими дорогами, складала від 5000 до 9000 за добу. Після оновлення кількість автотранспорту сягає і до 40000 машин в день.

Розвиток дорожньої галузі Тернопільщини став можливим за рахунок зростаючого фінансування з Державного бюджету. Якщо в 2017 році область отримала 682,5 млн гривень на реконструкцію доріг, то в 2018-му ці надходження склали близько 1,6 млрд гривень.

 

На Тернопільщині оновили рекордну кількість дорожнього покриття Reviewed by on . За всю історію незалежності України на дороги, особливо регіонального значення, не виділяли достатньо коштів. Але останнім часом ситуація почала змінюватись. Ур За всю історію незалежності України на дороги, особливо регіонального значення, не виділяли достатньо коштів. Але останнім часом ситуація почала змінюватись. Ур Rating: 0

Додати коментар

scroll to top