fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині демобілізовані бійці АТО відкрили власний бізнес

На Тернопільщині демобілізовані бійці АТО відкрили власний бізнес

22.04.2019 14:34 Категорія: Новини

АТОУ січні-березні 2019 року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 380 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил (ООС), з них 23 особи з інвалідністю.

Найбільше їх перебувало на обліку у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості – 87, Бережанській – 59, Шумській – 25, Козівській районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості – 23 особи. Про це повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

45 учасників АТО (ООС) вдалося працевлаштувати, з них трьох – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, двоє відкрили власний бізнес, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності; троє були забезпечені тимчасовою роботою.

10 колишніх воїнів скористалися можливістю пройти перепідготовку, за професією електрогазозварник; проходили курси цільового призначення за напрямом «Підприємець-початківець», «Безпечне ведення робіт в сільськогосподарській галузі, обробка землі»; стажувались у роботодавців за професіями: оператор комп’ютерного набору, пекар, тракторист-машиніст с/г виробництва, муляр, верстатник деревообробних верстатів, робітник з догляду за тваринами. Після закінчення профнавчання 83,3 відсотки демобілізованих учасників АТО (ООС) уже працюють.

На 1 квітня 2019 року для 272 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці.

На Тернопільщині демобілізовані бійці АТО відкрили власний бізнес Reviewed by on . У січні-березні 2019 року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 380 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антит У січні-березні 2019 року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 380 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антит Rating: 0

Додати коментар

scroll to top