fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині через 6 років після закриття відновить роботу комунальна аптека

На Тернопільщині через 6 років після закриття відновить роботу комунальна аптека

03.04.2019 14:32 Категорія: Новини

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНайближчим часом у Тернопільській області запрацює ще одна комунальна аптека.

Відкриття аптечного закладу відбудеться у м.Підгайці. Аптека виконуватиме виконуватиме соціальні функції. Зокрема, вона забезпечить пільговими рецептами населення, яке на сьогоднішній день декларує держава. Вона забезпечить наркотичними засобами у лікувальних цілях, на що не мають приватні мережі ліцензії.

На сьогоднішній день у приміщенні аптеки вже проведено ремонти та ведеться підготовка до відкриття даного закладу.

Додамо, що аптечний заклад облради в Підгайцях припинив діяльність ще у 2013 році у зв’язку із фінансовою неспроможністю.Відтак протягом шести років мешканці Підгаєцького району для отримання наркотичних та психотропних лікарських засобів, а також ліків за пільговими рецептами, були змушені звертатись в аптечні заклади інших районів області та Тернополя.

Для відновлення роботи комунального аптечного закладу в м. Підгайці Тернопільським обласним виробничо-торговим аптечним об’єднанням за фінансової допомоги обласної ради було проведено поточні ремонти на майже 350 тис. грн.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На Тернопільщині через 6 років після закриття відновить роботу комунальна аптека Reviewed by on . Найближчим часом у Тернопільській області запрацює ще одна комунальна аптека. Відкриття аптечного закладу відбудеться у м.Підгайці. Аптека виконуватиме виконува Найближчим часом у Тернопільській області запрацює ще одна комунальна аптека. Відкриття аптечного закладу відбудеться у м.Підгайці. Аптека виконуватиме виконува Rating: 0

Додати коментар

scroll to top