fbpx  
Home » Економіка » На що Тернопільщина витратить два мільярди державної допомоги?

На що Тернопільщина витратить два мільярди державної допомоги?

10.04.2019 08:51 Категорія: Економіка Новини

грошіУ 2019 році на розвиток області лише з державного бюджету буде спрямовано майже два мільярди гривень. Ці кошти передбачені на освіту, медицину, інфраструктуру, об’єднані територіальні громади, реалізацію проектів із Державного фонду регіонального розвитку, ремонт доріг.

Відтак, кошти розподілять наступним чином.

На освіту спрямовано 34,1 млн. грн. З них:

- на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти – 9,8 млн. грн.;

- на оснащення закладів загальної освіти засобами навчання та відкриттям кабінетів природничо-математичного спрямування – 10,3 млн. грн.;

- облаштування внутрішніх вбиралень у школах – 7,5 млн. грн.

Пріоритетною залишається й охорона здоров’я

Понад 200 млн. грн. область отримала по програмі розвитку сільської медицини. За ці кошти передбачено будівництво 19 амбулаторій, яке уже розпочалося, придбання 30 автомобілів для сімейних лікарів та оновлення матеріально-технічної бази амбулаторій.

Також цього року область бере участь у пілотному проекті реформування екстреної медичної допомоги. Йдеться про проблематику машин швидкої допомоги, про що часто заявляли й голови об’єднаних територіальних громад. Цей пілотний проект передбачає спрямування майже 80 млн. грн. на придбання таких машин за умови співфінансування Впродовж наступних місяців область отримає нові машини швидкої допомоги.

7,9 млн. грн. – на покращення матеріально-технічного стану медичних установ.

***

Частину коштів, а саме 12 млн. грн., які область отримала з митного перевиконання, спрямували на завершення реконструкції дороги М-12, що проходить через місто Бережани.

З Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проектів область отримає 237 млн. грн. А на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 97 млн. грн.

Будівництво доріг:

- планується завершити дорогу М-19 Тернопіль-Кременець;

- почати будівництво об’їзної Тернополя за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку на суму понад 600 млн. грн.;

- почати будівництво дороги Тернопіль-Заліщики у частині дороги М-19.

На що Тернопільщина витратить два мільярди державної допомоги? Reviewed by on . У 2019 році на розвиток області лише з державного бюджету буде спрямовано майже два мільярди гривень. Ці кошти передбачені на освіту, медицину, інфраструктуру, У 2019 році на розвиток області лише з державного бюджету буде спрямовано майже два мільярди гривень. Ці кошти передбачені на освіту, медицину, інфраструктуру, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top