fbpx  
Home » Новини » Місто на Тернопільщині стало першим у системі енергоменеджменту

Місто на Тернопільщині стало першим у системі енергоменеджменту

13.04.2019 14:44 Категорія: Новини

збараж_системi_енергоменеджменту_(2)У Збаражі підключили систему енергомоніторингу за допомогою використання програмного продукту ЕМенеджмент24.

Таким чином Збараж став першим місто на Тернопільщині, яке долучилось до обласної системи ергоменеджменту.

Цьому передувала чимала робота по збору даних показників приладів обліку, технічних характеристик будівель, визначення відповідальних осіб по установах та закладах, а також проведення відповідних навчань.

Довідково. EManagement24 – програмний інструмент системи енергетичного менеджменту для постійного моніторингу споживання енергоносіїв в вашій компанії. Програма дозволяє збирати та архівувати показники енергоспоживання будівель, систематизувати, візуалізувати та аналізувати зібрані дані для подальших управлінських рішень щодо покращення рівня енергоефективності, що свою чергу дозволяє скоротити фінансові витрати на енергоносії.

збараж_системi_енергоменеджменту

 

Місто на Тернопільщині стало першим у системі енергоменеджменту Reviewed by on . У Збаражі підключили систему енергомоніторингу за допомогою використання програмного продукту ЕМенеджмент24. Таким чином Збараж став першим місто на Тернопільщи У Збаражі підключили систему енергомоніторингу за допомогою використання програмного продукту ЕМенеджмент24. Таким чином Збараж став першим місто на Тернопільщи Rating: 0

Додати коментар

scroll to top