fbpx  
Home » Новини » Міська рада на Тернопільщині організовує масштабний флешмоб

Міська рада на Тернопільщині організовує масштабний флешмоб

15.04.2019 11:01 Категорія: Новини

чортків на велосипедахЧортківська міська рада запрошує працівників компаній, організацій та установ та всіх мешканців нашого міста взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу».

Він пройде у п’ятницю, 19 квітня. Учасників флешмобу очікує на центральній площі Героїв Євромайдану з кавою, фото на згадку і конкурси.

«Ми хочемо, усе більше жителів Чорткова користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі надихають і заохочують все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом, окрім того, що є безпечною, зручною та комфортною, бадьорить краще за будь-яку каву», – кажуть у мерії.

Серед усіх часників буде проведено конкурс, в якому визначимо 3 найчисельніші колективи, які приїхали на велосипедах.

Програма зустрічі «Велосипедом на роботу»:

8.00 – зустріч усіх на центальній площі , реєстрація учасників, ранкова кава
8:15 – 8.45 – проведення відкритого конкурсу «Велосипедом на роботу»
8:45 – 9.00 – нагородження переможців,спільне фото

Міська рада на Тернопільщині організовує масштабний флешмоб Reviewed by on . Чортківська міська рада запрошує працівників компаній, організацій та установ та всіх мешканців нашого міста взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Ві Чортківська міська рада запрошує працівників компаній, організацій та установ та всіх мешканців нашого міста взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Ві Rating: 0

Додати коментар

scroll to top