fbpx  
Home » Влада » Міністр похвалив громади на Тернопільщині

Міністр похвалив громади на Тернопільщині

01.04.2019 11:29 Категорія: Влада Новини

реваНемає жодної урядової програми, в якій би не брали участь об’єднані територіальні громади Тернопільщини Так Міністр соціальної політики України Андрій Рева підкреслив активність Тернопільської області в процесі децентралізації –  створенні та діяльності в регіоні 49 – ти  ОТГ.

Про це він сказав під час відкриття ЦНАПу у Великодедеркалівсткій ОТГ. Ідея відкриття ЦНАПу в цій територіальній громаді народилась рік тому. Тоді очільники регіону  разом з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою (під час його робочої поїздки на Тернопільщину) оперативно прийняли рішення про створення  Центру.

За словами Міністра, відтепер мешканці села стали на крок ближчими до стандартів цивілізованого світу, де давно діють подібні правила й норми адміністративного обслуговування  громадян.    Андрій Рева висловив сподівання, що великодедеркальці долучаться й до інших проектів щодо соціального захисту населення, які реалізовуватиме Міністерство.

Окрім відкриття нового ЦНАПу, делегація Міністерства ознайомилась із роботою вже діючого закладу – стаціонарного  відділення територіального центру соціального обслуговування Шумського району.

Міністр похвалив громади на Тернопільщині Reviewed by on . Немає жодної урядової програми, в якій би не брали участь об’єднані територіальні громади Тернопільщини Так Міністр соціальної політики України Андрій Рева підк Немає жодної урядової програми, в якій би не брали участь об’єднані територіальні громади Тернопільщини Так Міністр соціальної політики України Андрій Рева підк Rating: 0

Додати коментар

scroll to top