fbpx  
Home » Новини » Крок до комфорту: у громаді на Тернопільщині встановили 20 лавок (фото)

Крок до комфорту: у громаді на Тернопільщині встановили 20 лавок (фото)

29.04.2019 15:19 Категорія: Новини

ланівці лавки (4)Задля комфорту та зручності мешканців громади на території м. Ланівці міською радою встановлено 20 нових сучасних лавок. Тепер вони стоять на вулицях Незалежності та Тернопільській, а також уздовж набережної ставу.

Міський голова Роман Казновецький зауважує: «Встановлення лавок є маленьким кроком до великої цілі – комфортної Лановецької громади. Приємно бачити людей, котрі із задоволенням можуть посидіти біля ставу чи по дорозі додому».

Жителі уже мали змогу оцінити позитивні зміни, адже, як зазначили на сайті міської ради, лавки встановили в місцях, де люблять відпочивати та прогулюватися люди.

Уляна Дерій, мешканка міста, на своїй сторінці Facebook ділиться враженнями: «Коли ти йдеш і бачиш, що у місті Ланівці, в якому ти живеш, вздовж алеї розмістили лавки, це дає можливість пригальмувати та сконцентруватися на приємній картині природи – річці, деревах, сонці».

ланівці лавки (3)

ланівці лавки (5)

ланівці лавки (2)

Крок до комфорту: у громаді на Тернопільщині встановили 20 лавок (фото) Reviewed by on . Задля комфорту та зручності мешканців громади на території м. Ланівці міською радою встановлено 20 нових сучасних лавок. Тепер вони стоять на вулицях Незалежнос Задля комфорту та зручності мешканців громади на території м. Ланівці міською радою встановлено 20 нових сучасних лавок. Тепер вони стоять на вулицях Незалежнос Rating: 0

Додати коментар

scroll to top