fbpx  
Home » Економіка » Громада на Тернопільщині стала вдесятеро багатшою

Громада на Тернопільщині стала вдесятеро багатшою

05.04.2019 14:24 Категорія: Економіка Новини

грошіТернопільщина серед лідерів у реформі децентралізації. Про реальні зміни на місцях та про свій досвід під час ради регіонального розвитку Тернопільської області розповів голова Великогаївської громади Олег Кохман.

У своєму виступі він пригадав як утворилася ОТГ та що було початковою метою об’єднання. За його словами, у 2015 році, коли лише впроваджувалася реформа децентралізації, повернулася віра у відродження села.

«Великі Гаї об’єдналися із сусідніми селами, щоб довести, що ми зможемо стати успішною громадою. Зараз наша громада складається з 14 сіл. З часу створення її бюджет збільшився у 10 разів. Людям потрібне покращення якості життя, економічний розвиток, залучення інвестицій. Це все може дати активна громада», – запевнив Олег Кохман.

Крім того, він розповів про участь у іноземних проектах, використанням субвенцій державного бюджету та їхню користь для жителів ОТГ. Також голова запросив усіх охочих відвідати Великогаївську громаду, щоб побачити її успіхи на власні очі.

Громада на Тернопільщині стала вдесятеро багатшою Reviewed by on . Тернопільщина серед лідерів у реформі децентралізації. Про реальні зміни на місцях та про свій досвід під час ради регіонального розвитку Тернопільської області Тернопільщина серед лідерів у реформі децентралізації. Про реальні зміни на місцях та про свій досвід під час ради регіонального розвитку Тернопільської області Rating: 0

Додати коментар

scroll to top