fbpx  
Home » Влада » Голова РДА на Тернопільщині: «Ще ніколи район не отримував таких великих коштів»

Голова РДА на Тернопільщині: «Ще ніколи район не отримував таких великих коштів»

04.04.2019 10:21 Категорія: Влада Новини

гроші2Голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа розповів про досягнення району, в тому числі об’єднаних територіальних громад, які стали можливими завдяки реформам.

«Реформи, які відбуваються в державі, в тому числі децентралізація повноважень, забезпечили значне збільшення фінансових ресурсів, які направляються на регіональний розвиток, – зазначив Юрій Михайлович. – Від початку процесу децентралізації місцеві бюджети отримали значний фінансовий ресурс. За результатами останніх трьох років наш район отримав від держави понад 131 мільйон гривень. Це дало змогу розпочати розв’язання нагальних проблем щодо утримання та розвитку місцевої інфраструктури. Отримані кошти інвестовані в розвиток соціальних об’єктів, освіту, медицину, якість життя людей у районі».

Керівник краю детально зупинився на інфраструктурних та інвестиційних проектах, які були реалізовані в районі за кошти Державного фонду регіонального розвитку, субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Ще ніколи район не отримував таких великих коштів. Всього за 2016-2018 роки нам вдалось реалізувати на Теребовлянщині 159 проектів», – наголосив Юрій Ништа.

Голова РДА на Тернопільщині: «Ще ніколи район не отримував таких великих коштів» Reviewed by on . Голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа розповів про досягнення району, в тому числі об’єднаних територіальних громад, які стали можливими завдяк Голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа розповів про досягнення району, в тому числі об’єднаних територіальних громад, які стали можливими завдяк Rating: 0

Додати коментар

scroll to top