fbpx  
Home » Новини » Європейський банк проконтролює, як у Тернополі витратять 20 млн. євро на будівництво дороги

Європейський банк проконтролює, як у Тернополі витратять 20 млн. євро на будівництво дороги

04.04.2019 13:05 Категорія: Новини

дорогаЄвропейський інвестиційний банк надасть кошти на будівництво об’їзної дороги навколо Тернополя.

€ 20 млн. – грант європейського банку. Їх не треба буде повертати. За ці кошти збудують лише 9 км дороги. Місцеві чиновники заявляють, що мають намір жорстко контролювати надходження коштів.

Проте європейців хвилює цільове використання коштів, тому вони самі обіцяють слідкувати за усіма діями українських чиновників.

Планується, що ця траса об’єднає дорогу M19 і M12. Це допоможе розвантажити рух навколо міста.

Об’їзну дорогу навколо міста Тернопіль не ремонтували більше 30 років і вона знаходиться в жахливому стані. Частина об’їзної зараз виглядає як звичайна ґрунтова дорога. Крім того є величезна проблема з мостом через залізничну колію, який вже багато років перебуває в аварійному стані.

Значна вигода від гранту буде отримана, кажуть у Службі автодоріг. Якісні дороги мають привабити більше туристів, а це означає що грошей на Тернопільщині вони витрачатимуть ще більше.

Європейський банк проконтролює, як у Тернополі витратять 20 млн. євро на будівництво дороги Reviewed by on . Європейський інвестиційний банк надасть кошти на будівництво об’їзної дороги навколо Тернополя. € 20 млн. – грант європейського банку. Їх не треба буде повертат Європейський інвестиційний банк надасть кошти на будівництво об’їзної дороги навколо Тернополя. € 20 млн. – грант європейського банку. Їх не треба буде повертат Rating: 0

Додати коментар

scroll to top