fbpx  
Home » Новини » Європейська IT-компанія шукає 30 працівників у Тернополі

Європейська IT-компанія шукає 30 працівників у Тернополі

12.04.2019 16:10 Категорія: Новини

IT-компанія (2)У Тернополі  відбулось урочисте відкриття нового офісу чеської компанії «Unicorn Systems».

Це – компанія зі штаб-квартирою у Празі (Чеська Республіка), що працює на міжнародному ІТ-ринку майже 30 років та надає комплексні послуги в сфері інформаційних систем та інформаційно-комунікаційних технологій, зазначили у міській раді.

Як зазначають представник компанії, Тернопіль – комфортне місто для роботи та проживання, окрім того тут є ВНЗ, які навчають студентів у сфері IT.

«Відкриття офісу на 44-ри робочих місця – це важливий крок як для компанії, так і для Тернополя. Нам місто подобається, воно затишне, – зазначає голова українського офісу Володимир Погойда. – На даний момент ми вже знайшли декілька працівників, про які добре відгукуються клієнти. Відзначу, що відкриття офісу – це лише початок, оскільки у нас зараз працює близько 15 спеціалістів, проте ми плануємо забезпечити ще близько 30 робочих місць».

Довідка. «Unicorn Systems» – це європейська компанія зі штаб-квартирою у Празі, Чеська Республіка, що працює на міжнародному ІТ-ринку майже з 1990 року. У  2010 році компанія відкрила перший офіс у Києві. Зараз в компанії в різних країнах Європи працює понад 2500 людей на найбільших системних проектах для компаній в енергетиці, банківському та страховому ринку, виробництві.

IT-компанія

IT-компанія (3)

IT-компанія (4)

Європейська IT-компанія шукає 30 працівників у Тернополі Reviewed by on . У Тернополі  відбулось урочисте відкриття нового офісу чеської компанії «Unicorn Systems». Це – компанія зі штаб-квартирою у Празі (Чеська Республіка), що працю У Тернополі  відбулось урочисте відкриття нового офісу чеської компанії «Unicorn Systems». Це – компанія зі штаб-квартирою у Празі (Чеська Республіка), що працю Rating: 0

Додати коментар

scroll to top